Uudenmaan Piiri
Suomen Omakotiliiton Uudenmaan piiri
Holvikaarenkuja 1
05400
JOKELA
Lasse Laaksonen
040 831 1545
laaksonen.lasse@gmail.com
piirihallituksen varapuheenjohtaja
Veikko Kekäläinen
040 966 6391
vl.kekalainen@gmail.com
piirihallituksen sihteeri
Eero Niemelä
+358405502710
eero.niemela@hotmail.com
piirihallituksen rahastonhoitaja
Martti Nykänen
+358 40 1784 669
0401784669.se@gmail.com
piirihallituksen varsinainen jäsen
Tuomo Paaso
0504080111
tuomo.paaso@saastopankki.fi
piirihallituksen varsinainen jäsen
Arto Hämäläinen
0451239647
aj.hamalainen@luukku.com
piirihallituksen varsinainen jäsen
Timo Huhtaluoma
+358405064240
timo.huhtaluoma@kolumbus.fi
piirihallituksen varsinainen jäsen
Anja Aaltonen
+358440331950
anjan.viestit@gmail.com
piirihallituksen varsinainen jäsen
Hannele Puusa-Ruohonen
0400416726
hannele.puusa-ruohonen@omakotiliitto.fi
piirihallituksen varsinainen jäsen
Kristiina Urtamo
0404169388
kristiina@urtamo.com
piirihallituksen varsinainen jäsen
Maija Hurri
0505990002
maija.hurri@kolumbus.fi
piirihallituksen varsinainen jäsen
Teuvo Rantajääskö
+358405406345
teuvo.rantajaasko@elisanet.fi
piirihallituksen varsinainen jäsen
Veikko Hallikainen
040 720 2468
veikko.hallikainen@omakotiliitto.fi
piirihallituksen varajäsen
Pekka Packalén
tuomitie4@gmail.com
piirihallituksen varajäsen
Hannu Ruuth
+358405286380
haruut@netti.fi

Omakotitalkkari-asiat

Piirin assistentti, arkisin klo 10-12
assari.uusimaa@omakotiliitto.fi , puh.      050 300 5734 

Kunniapuheenjohtaja 

Per-Olof Ahokainen                                   040 596 1505

Kunniajäsen

Kai Etelämäki, kai.etelamaki(ät)elisanet.fi, 050 500 3617

Suomen Omakotiliiton puheenjohtaja

Ari Rehnfors, ari.rehnfors(ät)omakotiliitto.fi, 050 324 1214