Kirjaudu jäsensivuille
Kirjaudu

Suomen Omakotiliiton Uudenmaan Piiri

Omakotiyhdistykset ja piirit
Liity jäseneksi

Suuret edut pieneen hintaan!
Liity jäseneksi nyt. Jäsenmaksu vaihtelee yhdistyksittäin, suositusjäsenmaksu on vain 30 € vuodessa. Huom! Nyt loppuvuosi maksutta!

Liity nyt

Jäsenkirje 4/2017

HYVÄ JÄSEN!
Oheisessa jäsenkirjeessä ajankohtaista asiaa Omakotiliiton jäsenyhdistysten jäsenille. Lue jäsenkirje tästä (pdf).

 

Aiemmat jäsenkirjeet >

 

Piirihallitus

     
     
     
     

SOKL UP Yhteystiedot 2017  

Omakotitalkkariprojekti 

Projektiassistentti Anne Kilponen
assari.uusimaa@omakotiliitto.fi , puh. 050 300 5734 

Puheenjohtaja

Lasse Laaksonen, laaksonen.lasse(ät)gmail.com, 040 831 1545                     

Sihteeri
Eero Niemelä, eero.niemela(ät)hotmail.com, 040 550 2710                         

Rahastonhoitaja
Martti Nykänen, 0401784669.se(ät)gmail.com, 040 178 4669

Jäsenet

Anja Aaltonen, anjan.viestit(ät)gmail.com, 044 033 1950                                          

Veikko Hallikainen, veikkojhallikainen(ät)gmail.com, 040 506 4240                          

Timo Huhtaluoma, timo.huhtaluoma(ät)kolumbus.fi, 040 506 4240

Arto Hämäläinen, aj.hamalainen(ät)luukku.com, 045 123 9647                         

Tuomo Paaso, tuomo.paaso(ät)saastopankki.fi, 050 4080 111                                  

Tapio Peltohaka, tapio.peltohaka(ät)kolumbus.fi, 040 548 7595                                

Timo Piiroinen, timo.piiroinen(ät)kolumbus.fi, 050 598 4366                     

Hannele Puusa-Ruohonen, hannele.puusa-ruohonen(ät)pp.inet.fi ,
                                                                               0400 416 726

Teuvo Rantajääskö, teuvo.rantajaasko(ät)elisanet.fi, 040 540 6345                

Kristiina Urtamo, kristiina(ät)urtamo.com, 040 416 9388                          

Varajäsenet

Aki Henriksson, aki-petteri.henriksson(ät)kesko.fi, 050 313 0548                              

Hannu Ruuth, haruut(ät)netti.fi, 040 528 6380
  
Kunniapuheenjohtaja
Per-Olof Ahokainen                                   040 596 1505

Kunniajäsen
Kai Etelämäki, kai.etelamaki(ät)elisanet.fi, 050 500 3617

Suomen Omakotiliiton puheenjohtaja
Ari Rehnfors, ari.rehnfors(ät)omakotiliitto.fi, 050 324 1214